Xytronic LF-853D Vakumlu Kalem Havyalı Sıcak Havalı Digital İstasyon Havya 5'li Set

Xytronic LF-853D Vakumlu Kalem Havyalı Sıcak Havalı Digital İstasyon Havya 5'li Set

0 reviews 0 satıldı. Sadece 1 kaldı
$0.00
Product Code: LF-853D 5 Lİ SET
Availabilitys2: In Stock
İzlenme 2669 kez

Ürün Açıklaması

Xytronic - LF853D 5' li Set Teknik Özellikler
Giriş: 240V AC, 50Hz 220
Güç oranı: 900W
Lehim çıkış: 100W
Desoldering çıkış: 100W
Sıcak hava çıkışı: 600W
Lehim Sıcaklık aralığı: 150 ° C (302 ° F) 480 ° C (896 ° F)
Sökme Sıcaklık aralığı: 300 ° C (572 ° F) 450 ° C (842 ° F)
Sıcaklık aralığı sıcak hava: 100-480 ° C (212-896 ° F)
Pompa: Diyafram tipi
Sıcak hava akımı 1.5 40l/min için.
Ağırlık 12kg Sigorta 15A hızlı darbe

Lehim Tamir İstasyonu
Modeli: LF-853D
Çok fonksiyonlu SMD Rework İstasyonları
Ürün Özellikleri:
5 tek Giriş: çalışma alanından tasarruf üç fonksiyon sahibi, Tasarım gereği, büyük ölçüde kullanıcıların ihtiyaç karşılayabilir. Lehimleme, sökme ve sıcak hava.
Özel akıllı çip mikrobilgisayar kontrolü: tuşlarına basarak faaliyet tasarlanan çift LED ekran, bu rahat ve konforlu bir çalışma yapmak.
Sıcaklık seçimi: Fahrenheit ve santigrat (santigrat) sıcaklığı.
Isıtıcı / sensör başarısız algılama: Sensör devresi başarısız olursa, ekran okuma "S - E" ve ısıtıcı gücü kesti. "- E H" ve ısıtıcı gücü kesti ısıtıcı devre başarısız olursa, ekranda okuyacaktır.
Sıcaklık "lock-out" özelliği: Sıcaklık üretim hattı yönetimi için uygundur "şifre" kod tarafından kilitlenebilir.
Esd güvenli ve ücretsiz devreyi başak: "Zero Voltage" elektronik anahtarlama tasarımı da gerilim ve akım duyarlı bileşenler genellikle daha az verimli tarafından üretilen zararlı akım ve geçici ani voltaj yükselmelerine karşı (CMOS cihazları, vb) korur, mekanik anahtarlı istasyonları.
Gecikmeli emme: lehim ucu yukarı tıkanma problemi ortadan kaldırmak için, gecikmiş bir anahtar özelliği aktüatör anahtarı yayımlandıktan sonra pompa 1,5 saniye için emme devam etmesini sağlar birimi için dahil edilmiştir.
Hafif havya: Ergonomik Mini kolu serin kalır ve operatör yorgunluğu önler.
Enerji tasarrufu modu: istasyonu 20 dakika boşta olmuşsa, enerji tasarrufu özelliği otomatik olarak sıcaklık, ayarlanan sıcaklık aşağı 150 ° C gider, meşgul olacaktır. Lehim / desolder değneklerini etkinleştirilmesi güç tasarrufu özelliği devreden ve birim derhal önceden ayarlanmış sıcaklığa kadar rampa olacak. Operasyon olmadan 40 dakika ana güç güç tüketimini azaltır ve uç ömrünü uzatır "uyku modu" kapatılır zaman.
Lütfen dikkat: "ON" ilk üniteyi kapatın ve ardından geçmek zorunda birimi "Uyku" moduna gittiğinde tekrar işbaşı yapmaya.
Demir çalışma seçeneği: Her iki lehim, sökme demirleri aynı anda kullanılabilir. Ayrıca tuşlar basarak ayarlayabilirsiniz "SET + ▲" Sen sadece lehim veya sökme demir kullandığınızda. Şu anda, kapalı güç girecek set demir durumunu askıya. Bu ısıtıcı güç kesiliyor demektir. Basın Eğer "▼" sonra ısıtıcı güç olacak.
SMD cımbız: ek bir özellik, özel SMD çipleri, SOT, Düz paket ics 'vb yeniden ele için tasarlanmıştır. TWZ100 Cımbız bir seçenek olarak havya ile değiştirilebilir olabilir. Bu işlemi başlamadan önce, ana şalter üniteye zarar görmemesi için "OFF" olmalıdır emin olun.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Xytronic LF-853D Vakumlu Kalem Havyalı Sıcak Havalı Digital İstasyon Havya 5'li Set

Xytronic LF-853D Vakumlu Kalem Havyalı Sıcak Havalı Digital İstasyon Havya 5'li Set

$0.00